o nas

INS SERVICES to dynamicznie rozwijająca się Multiagencja Ubezpieczeniowa o ogólnopolskim zasięgu. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tego co robimy, zaledwie w przeciągu dwóch lat staliśmy się Kluczowym Partnerem PZU SA zwyciężając w jednej z 3 kategorii pośredników ubezpieczeniowych. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, przygotowujemy specjalistyczne oferty i programy ubezpieczeniowe gwarantujące maksymalną ochronę przy najkorzystniejszych składkach. Oferujemy ubezpieczenia dla firm, grup zawodowych, klientów indywidualnych.

Ubezpieczeniami dla dzieci zajmujemy się od 15 lat. Ubezpieczając placówki szkolne i przedszkola zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, poznaliśmy oczekiwania rodziców,
wspólnie z nimi tworząc kolejne, coraz to lepsze oferty chroniące dzieci naszych klientów a także nasze, bo przecież każdy z Nas jest rodzicem. Oferty, które znajdziecie na naszej stronie Ubezpieczdziecko.pl są też wynikiem wielu analiz i rozmów przeprowadzonych ze specjalistami w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Analizowaliśmy zapisy w OWU negocjując ich zmianę na Waszą korzyść, porównywaliśmy zakres ofert i możliwych wypłat we wszystkich Towarzystwach, po to by stworzyć ofertę o zupełnie innym wymiarze, ofertę jakiej nie znajdziecie Państwo na rynku.

Zapraszamy do poznania ofert na zakładce POZNAJ OFERTĘ